Epson TM-T88VII Fiş Yazıcı

Kanıtlanmış güvenilirlikle desteklenen pazar lideri1, yüksek performanslı ve çevre duyarlı fiş yazıcılar
 
TM-T88VII, yeni yüksek performanslı fiş yazıcı serimizdir. Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için bir dizi tasarım, bağlantı ve kullanılabilirlik iyileştirmeleri ve geliştirmeleri içerir.
Kanıtlanmış güvenilirlikle desteklenen pazar lideri1, yüksek performanslı ve çevre duyarlı fiş yazıcılar
 
TM-T88VII, yeni yüksek performanslı fiş yazıcı serimizdir. Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için bir dizi tasarım, bağlantı ve kullanılabilirlik iyileştirmeleri ve geliştirmeleri içerir.

Güvenilir ve yüksek performanslı

Pazar liderinden kanıtlanmış, güvenilir donanımı seçerek kesinti sürelerini önleyin1. 500 mm/sn’lik yüksek baskı hızları ve yüksek kaliteli, okunaklı baskılı fişler müşterilerin mutlu olmasını sağlar.

Geriye doğru uyumlu

TM-T88VII, mevcut T88V ve T88VI yazılımıyla tamamen uyumludur, bu sayede değişen iş altyapısından kaynaklı yüksek maliyetler yoktur. Yazıcı ayrıca, önceki modellerle aynı kasa büyüklüğüne sahiptir, yani sayaçları/kasaları değiştirmek zorunda kalmanın neden olduğu ek maliyet yoktur.

Çevre dostu

TM-T88VII, daha düşük gürültü seviyesi, daha düşük güç tüketimi ve daha küçük, daha verimli güç kaynağı ile çevresel etkileri azaltır. Yazıcı şimdi daha çevre dostu ve Fenol içermeyen kâğıtlarla uyumludur.

Temel Özellikler

  1. Güvenilir donanım Denenmiş ve güvenilir yapı kalitemiz tarafından desteklenir
  2. Yüksek performans Maks. baskı hızı 500mm/s
  3. Bağlanabilirlik ve arayüz seçenekleri USB, Ethernet, standart olarak USB Hostu; seri, PoweredUSB, seçenekleri
  4. Geriye doğru uyumlu Mevcut T88V ve T88VI yazılımıyla tamamen uyumludur
  5. Çevre üzerinde daha az etki Düşük güç tüketimi, Fenolsüz kâğıt desteği
Bağlantılar
Kablosuz LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac (isteğe bağlı), USB 2.0-A, USB 2.0, RS-232, Ethernet arabirimi (100 Base-TX / 10 Base-T), Çekmece açma
 
Ürün boyutları
145‎ x 195 x 148 mm (Genişlik x Derinlik x Yükseklik)
 
Ürün ağırlığı
1,7 kg
 
Renk
Siyah
 
Gürültü düzeyi
Bekleme modunda: 52 dB (A)
 
Hava nem oranı
Çalıştırma 10% - 90%, Depolama 10% - 90%
 
Sıcaklık
Çalıştırma 5° C - 45° C, Depolama -10° C - 50° C

Neden Tepe Bilişim?

Kurulum ve Destek

Online Destek

Uzman Kadro

Satış Sonrası Hızlı Destek

Seçkin Referanslar

Ücretsiz Destek (3 Ay)

Yaygın Bayi Ağı

Ücretsiz Keşif

Kurulum ve Destek

Online Destek

Satış Sonrası Hızlı Destek

Uzman Kadro

Seçkin Referanslar

Ücretsiz Destek (3 Ay)

Ücretsiz Keşif

Yaygın Bayi Ağı

Tepe Bilişim'i Tercih Edenler

Tepe Bilişim, müşteri odaklı yaklaşımı ve yüksek kaliteli hizmetleriyle öne çıkan bir POS (Nokta Satış) çözüm sağlayıcısıdır. İşletmelerin satış süreçlerini optimize eden ve büyümelerine katkı sağlayan TepePOS sistemleri, birçok müşterinin güvenini kazanmıştır. İşte, Tepe Bilişim’i tercih eden müşterilerimizin yorumları:

Selin KAYA​
Selin KAYA​CarrefourSA CEO
Read More
Ürün çeşitliliği ve kalitesiyle göz dolduran bir firma. Özellikle yazar kasaları ve POS PC'leri rakiplerinden bir adım önde. Satış sonrası destek hizmetleri de oldukça etkileyici. Firma ile iş yapmak kesinlikle güven veriyor.
Melike DURMUŞ​
Melike DURMUŞ​FLO Operasyon Müdürü
Read More
Ürünlerini bir süredir kullanıyorum ve memnuniyetim her geçen gün artıyor. El terminali ve yazar kasa hız ve performans açısından harika. Ekip de oldukça yardımcı ve hızlı bir şekilde sorunları çözüyor. Kesinlikle tavsiye ederim.
Semih KAPLAN
Semih KAPLANMigros Satın Alma Direktörü
Read More
Bu firma ile çalışmak gerçekten keyifli. Ürünler kaliteli, fiyatlar makul ve müşteri hizmetleri her zaman yardımcı oluyor. Özellikle para kasalarının güvenliği ve dayanıklılığı çok iyi. Her türlü işletme için ideal bir çözüm sunuyorlar.
Previous
Next

Whatsapp Danışma Hattı

Tepepos Bilişim ürün ve hizmetleri hakkında bilgi almak için hemen Whatsapp hattımız ile iletişime geçin!

Sıkça Sorulan Sorular

TepePOS, işletmelerin satış işlemlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştiren kullanıcı dostu bir POS sistemidir. Müşteri memnuniyetini artırmak, stok takibi yapmak ve analizler yapmak gibi işlevlere sahiptir. Sıkça sorulan soruları aşağıda bulabilirsiniz.

1POS PC'leriniz Hangi İşletim Sistemlerini Destekliyor?

Firmamızda bulunan POS PC'ler genellikle Windows ve Linux işletim sistemlerini desteklemektedir. Her iki işletim sistemi için de çeşitli yazılım çözümleri sunmaktayız.

2Yazar Kasalarınız Farklı İşyeri Tipleri İçin Uygun Mudur?

Evet, yazar kasalarımız farklı işyeri tiplerine, örneğin restoranlara, kafe ve pastanelere, perakende satış mağazalarına ve daha pek çok sektöre uygun modeller içermektedir.

3Satış Sonrası Teknik Destek Hizmetiniz Var Mı?

Evet, firmamız tüm ürünler için satış sonrası teknik destek hizmeti sunmaktadır. Ürünlerle ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

4El Terminallerinizin Batarya Ömrü Ne Kadardır?

El terminallerimizin batarya ömrü kullanıma bağlı olarak değişmektedir, ancak genelde bir iş gününü rahatlıkla kapsayacak şekilde tasarlanmıştır.

5Para Kasalarınızın Güvenlik Özellikleri Nelerdir?

Para kasalarımız güçlü bir yapıya sahip olup, anahtarlı ve şifreli kilit seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca bazı modellerimizde alarm özelliği de bulunmaktadır.

6Ürünlerinizi Nasıl Satın Alabilirim?

Ürünlerimizi web sitemiz üzerinden veya telefonla sipariş vererek satın alabilirsiniz. Ayrıca mağazamızı ziyaret ederek ürünlerimizi daha yakından inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Tepe Bilişim olarak Yazılım Çözümleri e-Dönüşüm Süreci Donanımlar Teknik Destek Tüm Sorularınız için 20 yıllık sektörel tecrübemiz ve deneyimli ekibimiz ile yanınızdayız.

Hemen formu doldurun, satış temsilcilerimiz tüm sorularınızı yanıtlamak için sizi arasınlar. Tepe Bilişim olarak donanım, teknik destek, yazılım çözümleri ve e-dönüşüm süreçlerinde 20 yıllık tecrübemizle yanınızdayız. 

İletişim Formu

Teklif Formu