Epson TM-L90 Etiket Yazıcı

Hızlı, güvenilir ve çok yönlü baskı için istediğiniz yere kurabileceğiniz kompakt etiket yazıcı.
 
Epson’un kompakt termal etiket yazıcısı TM-L90, barkod baskısı için de ideal bir çözüm sunar. Bu model, ekstra uğraş gerektirmeden postaneler, eczaneler, süper marketler ve diğer iş kollarının verimliliğini arttırır. Ayarlanabilir kesicisi sayesinde farklı türlerde etiket ve fiş kağıtları üzerine çeşitli boyutlarda kolayca baskı alabilirsiniz.
Hızlı, güvenilir ve çok yönlü baskı için istediğiniz yere kurabileceğiniz kompakt etiket yazıcı.
 
Epson’un kompakt termal etiket yazıcısı TM-L90, barkod baskısı için de ideal bir çözüm sunar. Bu model, ekstra uğraş gerektirmeden postaneler, eczaneler, süper marketler ve diğer iş kollarının verimliliğini arttırır. Ayarlanabilir kesicisi sayesinde farklı türlerde etiket ve fiş kağıtları üzerine çeşitli boyutlarda kolayca baskı alabilirsiniz.

Etiket ve barkod baskı

150 mm/sn'ye ulaşan termal baskı hızıyla TM-L90, işinize hız ve değer katar. Bu model sayesinde etiket ve barkod beklemek yerine daha kısa zamanda daha çok çıktı alabilir ve önemli işlerinizle ilgilenebilirsiniz.

Daha fazla bağlanabilirlik

Bu yazıcı, dahili bir USB arabirim yanında yazıcının bir ağ bağlantılı cihaz olarak kullanılmasını sağlayan yüksek hızlı seri, Ethernet ve paralel bağlanabilirlik seçeneklerinden faydalanır.

Kolay kullanım

Küçük ayak izi ve duvar braketi sayesinde, kullanışlı ve çok yönlü baskı almak için yazıcıyı neredeyse istediğiniz her yere herhangi bir pozisyonda yerleştirebilirsiniz. Düşürmeli besleme, seçilebilir otomatik kesici ve sıkışma önleyicili kağıt besleme gibi pratik tasarım özellikleri ile sorunsuz çalışma sağlar. Kullanımı kolay servis kapağı ve 20 milyon çizgiye kadar olan ömrü sayesinde kalıcı ve sorunsuz bir bakım imkanı verir.

Yüksek kalite etiketler

Gri ton baskı özellikleri ile yüksek oranda özelleştirilmiş tasarımlara ve logo ve reklam mesajlarının bunlara kolaylıkla eklenmesine imkan verir.

Daha büyük fiş ruloları, daha geniş kağıt

Hepsi birlikte düşünüldüğünde TM-L90'ın piyasadaki en verimli etiket yazıcı olduğunu söyleyebiliriz: büyük kağıt rulolarını alır (çapı 90 mm'ye kadar olanları) ve farklı boyutlarda etiket baskısı için 38 ve 80 mm arasında kağıt genişliği seçme imkanınız bulunur.

Bağlantılar
USB 2.0, RS-232
 
Ürün boyutları
140‎ x 148 x 203 mm (Genişlik x Derinlik x Yükseklik)
 
Ürün ağırlığı
1,9 kg
 
Renk
Epson Dark Grey
 
Gürültü düzeyi
Operation (Roll): 53 dB (A)
 
Hava nem oranı
Çalıştırma 10% - 90%, Depolama 10% - 90%
 
Sıcaklık
Çalıştırma 5° C - 45° C, Depolama -10° C - 50° C
 
Teslimat içeriği
Etiket kağıt rulosu, Ana cihaz (ünite), PS-180, Yatay kurulum için panel etiketi, Kağıt Çıktı Tepsisi Rehberi, Kağıt rulo ayırıcı, Güç düğmesi kapağı, Kullanma kılavuzu
 
Garanti
24 Aylar servis merkezinde

Neden Tepe Bilişim?

Kurulum ve Destek

Online Destek

Uzman Kadro

Satış Sonrası Hızlı Destek

Seçkin Referanslar

Ücretsiz Destek (3 Ay)

Yaygın Bayi Ağı

Ücretsiz Keşif

Kurulum ve Destek

Online Destek

Satış Sonrası Hızlı Destek

Uzman Kadro

Seçkin Referanslar

Ücretsiz Destek (3 Ay)

Ücretsiz Keşif

Yaygın Bayi Ağı

Tepe Bilişim'i Tercih Edenler

Tepe Bilişim, müşteri odaklı yaklaşımı ve yüksek kaliteli hizmetleriyle öne çıkan bir POS (Nokta Satış) çözüm sağlayıcısıdır. İşletmelerin satış süreçlerini optimize eden ve büyümelerine katkı sağlayan TepePOS sistemleri, birçok müşterinin güvenini kazanmıştır. İşte, Tepe Bilişim’i tercih eden müşterilerimizin yorumları:

Selin KAYA​
Selin KAYA​CarrefourSA CEO
Read More
Ürün çeşitliliği ve kalitesiyle göz dolduran bir firma. Özellikle yazar kasaları ve POS PC'leri rakiplerinden bir adım önde. Satış sonrası destek hizmetleri de oldukça etkileyici. Firma ile iş yapmak kesinlikle güven veriyor.
Melike DURMUŞ​
Melike DURMUŞ​FLO Operasyon Müdürü
Read More
Ürünlerini bir süredir kullanıyorum ve memnuniyetim her geçen gün artıyor. El terminali ve yazar kasa hız ve performans açısından harika. Ekip de oldukça yardımcı ve hızlı bir şekilde sorunları çözüyor. Kesinlikle tavsiye ederim.
Semih KAPLAN
Semih KAPLANMigros Satın Alma Direktörü
Read More
Bu firma ile çalışmak gerçekten keyifli. Ürünler kaliteli, fiyatlar makul ve müşteri hizmetleri her zaman yardımcı oluyor. Özellikle para kasalarının güvenliği ve dayanıklılığı çok iyi. Her türlü işletme için ideal bir çözüm sunuyorlar.
Previous
Next

Whatsapp Danışma Hattı

Tepepos Bilişim ürün ve hizmetleri hakkında bilgi almak için hemen Whatsapp hattımız ile iletişime geçin!

Sıkça Sorulan Sorular

TepePOS, işletmelerin satış işlemlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştiren kullanıcı dostu bir POS sistemidir. Müşteri memnuniyetini artırmak, stok takibi yapmak ve analizler yapmak gibi işlevlere sahiptir. Sıkça sorulan soruları aşağıda bulabilirsiniz.

1POS PC'leriniz Hangi İşletim Sistemlerini Destekliyor?

Firmamızda bulunan POS PC'ler genellikle Windows ve Linux işletim sistemlerini desteklemektedir. Her iki işletim sistemi için de çeşitli yazılım çözümleri sunmaktayız.

2Yazar Kasalarınız Farklı İşyeri Tipleri İçin Uygun Mudur?

Evet, yazar kasalarımız farklı işyeri tiplerine, örneğin restoranlara, kafe ve pastanelere, perakende satış mağazalarına ve daha pek çok sektöre uygun modeller içermektedir.

3Satış Sonrası Teknik Destek Hizmetiniz Var Mı?

Evet, firmamız tüm ürünler için satış sonrası teknik destek hizmeti sunmaktadır. Ürünlerle ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

4El Terminallerinizin Batarya Ömrü Ne Kadardır?

El terminallerimizin batarya ömrü kullanıma bağlı olarak değişmektedir, ancak genelde bir iş gününü rahatlıkla kapsayacak şekilde tasarlanmıştır.

5Para Kasalarınızın Güvenlik Özellikleri Nelerdir?

Para kasalarımız güçlü bir yapıya sahip olup, anahtarlı ve şifreli kilit seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca bazı modellerimizde alarm özelliği de bulunmaktadır.

6Ürünlerinizi Nasıl Satın Alabilirim?

Ürünlerimizi web sitemiz üzerinden veya telefonla sipariş vererek satın alabilirsiniz. Ayrıca mağazamızı ziyaret ederek ürünlerimizi daha yakından inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Tepe Bilişim olarak Yazılım Çözümleri e-Dönüşüm Süreci Donanımlar Teknik Destek Tüm Sorularınız için 20 yıllık sektörel tecrübemiz ve deneyimli ekibimiz ile yanınızdayız.

Hemen formu doldurun, satış temsilcilerimiz tüm sorularınızı yanıtlamak için sizi arasınlar. Tepe Bilişim olarak donanım, teknik destek, yazılım çözümleri ve e-dönüşüm süreçlerinde 20 yıllık tecrübemizle yanınızdayız. 

İletişim Formu

Teklif Formu